آخرین نظرات

 • وصیتنامه شهید حسین بیدخ

  بسيج شهداي اوزكلا 20.12.1396 18:23
  به حق مي توان شهيد حسين بيدخ را شهيد اويني ديگر خواند كه اينگونه عارفانه و پر مغز از چشمه سار معرفت سيراب ...
   
 • وصیتنامه شهید حسین بیدخ

  arash 26.09.1396 03:47
  سلام و عرض ادب من یادمه وصیت نامه شهید بیدخ بصورت فایل صوتی هم خونده شده بود اگه بتونید بهم بدبد لطف ...
   
 • این هم بگذرد!

  ایمان خلقتی 09.12.1395 04:34
  مو پسر عموی مهران هستم ، یادم میاد که یکی از نمایشهایی رو که این گروه اجرا کرد که محوطه جلوی مسجد ...
   
 • زندگينامه برادر شهيد احمد پور گليان

  محمدجواد شکوری 15.01.1395 12:21
  خدایا مارا ببخش و با این شهدای عزیز که یکی از آنها احمد آقای گل است محشور فرما منتظرم
   
 • شهید احمد پورگلیان

  محمدجواد شکوری 15.01.1395 12:10
  روحش شاد و یادش گرامی وقتی به چهره پر از محبت او می نگرم دلم میلرزد و گاه گاهی اشکم روانه می شود ...

ایمیل سایت

ایمیل سایت جهت ارسال مطالب

Info@bsnd.ir

وصیتنامه شهید احمد فتحی خیاط

بسم الله الرحمن الرحيم

وصيتنامه برادر شهيد احمد فتحي خياط

((القتل لنا عاده و كرامتنا الشهاده)) قال امام سجاد(ع)

((كشته شدن در راه خدا عادت ماست و شهادت كرامتمان))

حمد و سپاس خداوندي را كه آغاز زندگي ما را خوشبختي و سعادت و پايان آن را شهادت و رحمت قرار داد و به نام خداوندي كه هم در اين جهان به ما مي بخشد و هم در آخرت . و به نام خدايي كه تمام هستي من از اوست . به نام او كه زندگيم در اين دنيا به خاطر اوست و معبود و معشوقم اوست و بنام او كه همين الان او را با تمام وجودم احساس مي كنم و بنام او كه مشتاقانه بسويش مي روم .

با درود و سلام به امام خميني بت شكن و با سلام و درود به امت شهيد پرور و قهرمان كه اينچنين استقامت و صبر و شكيبائي در برابر اين همه سختيها را تحمل كردند و درود و سلام بر مادراني كه فرزنداني همچون علي اكبر در راه اسلام دادند . اي مادر عزيزم: اي مادري كه شبها و روزها به پاي من زحمت كشيده اي و با چه دردسرها و سختيها مرا بزرگ كردي تو مرا در دامان پاكت پرورش دادي و چنين فرزندي را به خداوند تقديم كردي ، تو از خدا بخواه كه اين هديه ناقابل را قبول كند مادر تو بايد مثل فاطمه(س) صبر داشته باشي ، مادر تو بايد به تمام مادران درس بدهي تا در مسير اسلام قدم بردارند . مادر جان اين را هم بدانيد كه من خود داوطلب شدم كه به جبهه بروم و مادر تو شيرت را حلالم كن و تو را به فاطمه زهرا(س) قسم مي دهم كه مرا عفو كني چون من بي اجازه شما به جبهه رفته ام و از اين نظر مرا به خون پاك حسين(ع) ببخشيد من به خاطر اين از شما اجازه نگرفتم چون خون حسين(ع) در رگهايم مي جوشيد و به من اجازه خداحافظي نمي داد.

و تو اي پدر بايد افتخار كني كه فرزندت در راه خدا رفته است و مرا بايد ببخشيد كه نتوانستم براي شما كاري بكنم و اي پدر يادم مي آيد آن وقت كه به مادرم مي گفتي كه اين پسر ديگر بزرگ شده است و بايد كار بكند ولي پدر جان مرا ببخشيد و از اين نظر من خيلي شرمنده ام كه نتوانستم جبران اين همه زحمتها را بكنم ولي پدر بدان كه خداي بزرگ يار همه بي كسان است پدر من از شما انتظار دارم كه در مرگ من صبور باشيد و با اين صبرتان مي توانيد مشت محكمي بر دهان منافقان بزنيد و تو اي خواهرم همچون زينب(س) صبر و استقامت داشته باش و از تو مي خواهم كه پيام رسان خون شهيدان باشي و هميشه در راه اسلام و براي رضاي خدا قدم برداري . خواهرم براي اينكه بتواني كاري براي اسلام كرده باشي يا در بسيج يا در جهاد سازندگي شركت كن ، راه مرا ادامه بده و هيچ وقت سنگرم را خالي نكنيد و از شما خواهش مي كنم در هر جبهه اي كه شهيد شدم از آن جبهه و سنگرم بازديد كنيد . و در پايان از تمامي فاميل و خانواده و دوستانم خواهش مي كنم كه مرا ببخشند و از تمامي آنها خداحافظي مي كنم و به اميد پيروزي نهائي هر چه زودتر رزمندگان اسلام در تمام جبهه ها . از خدا مي خواهم كه تا انقلاب مهدي خميني را نگه دارد .

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

برادر شما احمد فتحي 20/12/59 تاريخ نوشتن نامه

آب و هوا

اوقات شرعی

سیستم آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :0
بازديد روز گذشته :3
بازديد اين هفته :29
بازديد اين ماه :191
مجموع آمار بازديد ها :12517

درحال حاضر 9 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.